fbpx

Zarządzanie oświatą – online – od marca 2024

Zarządzanie oświatą – online – od marca 2024

Słuchacze edycji jesiennej niedługo kończą studia. Jeśli i Ty myślisz o stanowisku kierowniczym w szkole, placówce oświatowej, serdecznie zapraszamy do udziału w nowej, jesiennej edycji dwusemestralnych menadżerskich studiów podyplomowych w zakresie zarządzania oświatą.
Gdy rozpoczniesz studia w marcu br., ostatnie zajęcia zrealizujesz w grudniu 2024, a za rok o tej porze pochwalisz się wiedzą, umiejętnościami i pełnymi kwalifikacjami do zarządzania placówką oświatową.

Jeśli przekonują Cię studia on-line, zapraszamy już teraz.

Rozpoczęcie zajęć: 23 marca 2024 (sobota) – rekrutacja zamknięta – kolejną edycję rozpoczynamy w październiku 2024

Jak wyglądają u nas studia on-line?
Słuchacze spotykają się z prowadzącymi na zjazdach zdalnych (jeden raz w miesiącu, sobota i niedziela) oraz realizują zajęcia e-learningowe.
Podczas wirtualnych spotkań prowadzący dzielą się swoimi doświadczeniami zdobytymi na różnych płaszczyznach systemu oświaty (placówki oświatowe, JST, kuratorium oświaty). Ponadto, z każdego przedmiotu słuchacze otrzymują na platformie edukacyjnej dodatkowe materiały przydatne w pracy menadżera oświaty oraz ułatwiające przygotowanie do zaliczenia.

Studia podyplomowe mają charakter kwalifikacyjny i przygotowują do zarządzania oświatą we wszystkich typach szkół, jednostkach samorządu terytorialnego oraz organach nadzoru pedagogicznego.

Koszt: 1200 zł semestr, płatne w ratach po rozpoczęciu zajęć, słuchacze sami ustalają wysokość rat i terminy płatności, opłata wpisowa 100 zł.

Więcej informacji:
tel. 602 673 781, 48 307 09 50, info@edukacja2001.pl, //edukacja2001.pl/zarzadzanie-oswiata/

Zapraszamy!