Studia podyplomowe dla nauczycieli 2018/2019 Radom – Piotrków Trybunalski

Osoby, które pragną poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę, rozwinąć lub zdobyć nowe kwalifikacje albo podnieść swoją pozycję na rynku pracy serdecznie zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych.

Nasza oferta kierowana jest głównie do nauczycieli, którzy chcą uzyskać dodatkowe kwalifikacje do pracy w szkole macierzystej lub innej placówce oświatowej.

Z oferty skorzystają też Ci z Państwa, którzy zamierzają podjąć pracę w branżowym szkolnictwie zawodowym w charakterze nauczyciela zawodu. Roczne studia podyplomowe z zakresu pedagogiki ogólnej z pewnością tych z Państwa usatysfakcjonują.

Wszystkie studia realizujemy na podstawie umowy partnerskiej z Uczelnią Nauk Społecznych w Łodzi. Ukończenie każdego kierunku ​poświadczone jest świadectwem ukończenia studiów wyd​anym przez  tę uczelnię.

Oferujemy programy kształcenia dostosowane do obecnych trendów edukacyjnych, oparte na profilu praktycznym, łączące wiedzę z umiejętnościami, doświadczeniem i praktyką. Nasze zajęcia prowadzą sprawdzeni, kompetentni prowadzący, dobierani na podstawie wyników ewaluacji wcześniejszych edycji. Studia realizujemy  w formie zjazdów weekendowych połączonych z zajęciami e-learningowymi, a naszym słuchaczom zapewniamy stały dostęp do materiałów dydaktycznych zamieszczonych na platformie internetowej.