fbpx

Studia podyplomowe dla nauczycieli Radom Piotrków Trybunalski Online

Osoby, które pragną poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę, rozwinąć lub zdobyć nowe kwalifikacje albo podnieść swoją pozycję na rynku pracy serdecznie zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych realizowanych zgodnie z nowym standardem kształcenia. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście kierunków studiów 2, 3 oraz 4-semestralnych.

Większość naszych propozycji kierowana jest do nauczycieli, którzy chcą uzyskać dodatkowe kwalifikacje do pracy w szkole macierzystej lub innej placówce oświatowej.

Z oferty skorzystają także Ci z Państwa, którzy zamierzają podjąć pracę w branżowym szkolnictwie zawodowym w charakterze nauczyciela zawodu. Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego z pewnością będą tu dobrym wyborem.

Oferujemy programy kształcenia dostosowane do obecnych trendów edukacyjnych, aktualnych wymogów prawnych, oparte na profilu praktycznym, łączące wiedzę z umiejętnościami, doświadczeniem i praktyką.

Nasze zajęcia prowadzą sprawdzeni, kompetentni prowadzący, dobierani na podstawie wyników ewaluacji wcześniejszych edycji.

Studia realizujemy w formie zjazdów weekendowych (również online) połączonych z zajęciami e-learningowymi, a naszym słuchaczom zapewniamy stały dostęp do materiałów dydaktycznych zamieszczonych na platformie internetowej.

Wszystkie studia realizujemy na podstawie umowy partnerskiej z Uczelnią Nauk Społecznych w Łodzi. Ukończenie każdego kierunku ​poświadczone jest świadectwem ukończenia studiów wyd​anym przez  tę uczelnię.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  1. Posiadamy 28 lat doświadczenie w prowadzeniu różnych form kształcenia i doskonalenia;
  2. Jesteśmy akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli (decyzja Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 30 sierpnia 2019);
  3. W zewnętrznych badaniach ewaluacyjnych Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymaliśmy najwyższą ocenę „A” za organizację procesów edukacyjnych w sposób sprzyjający rozwojowi osób i instytucji korzystających z oferty placówki;
  4. 98 % badanych absolwentów poleciłoby naszą placówkę innym (źródło: badania ewaluacyjne absolwentów za lata 2016-2020);
  5. Od siedmiu lat pracujemy z platformą edukacyjną (całodobowy dostęp do materiałów e-learningowych)
  6. Podczas zajęć słuchacze mają nieograniczony, bezpłatny dostęp do napojów gorących (kawa, herbata).
  7. Możliwe dofinansowanie do 80% (sprawdź)

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 507 102 265, 602 673 781, 48 307 09 50, info@edukacja2001.pl

Sprawdź dofinansowanie do 80%